Візаж

Весільний макіяж та візаж –   це дуже тонка робота. По-перше, тому, що день весілля є далеко не звичайним святом або вечіркою. І якщо порівняти гостей на весіллі з намистом, то головним у ньому діамантом повинна бути саме наречена. Навряд чи біле плаття і фата не прикрасять будь-яку дівчину або жінку, якою б вона не була. А макіяж та візаж повинні бути зроблені так, щоб погляди гостей були спрямовані не тільки до одягу винуватиці торжества, але і до її обличчя і сяючим від щастя очам. Щоб це зробити, бажано звернутися до фахівця – тобто, візажиста. Він не тільки порадить, який саме вибрати стиль, але і розповість, як правильно все робити. Звичайно, професійних таємниць ніхто розкривати не буде, але навіть невеликі поради зайвими ніколи не будуть.

Денний: Кожна сучасна жінка не може уявити свого життя без ранкового мейк-апу, що займає переважну більшість часу, виділеного на підготування. Головне завдання обдарованого візажиста – знайти найпривабливіші риси в особі клієнтки, і зробити акцент саме на них, обігравши в позитивному світлі недоліки. Результат хорошого візажу – це не просто ідеальне обличчя з правильними рисами, а неймовірно цікава жінка, яка притягує своєю харизмою. 

Вечірній візаж просто необхідний, якщо ви хочете посидіти в ресторані або, наприклад, піти на день народження однієї з подруг. Як правило, подібні заходи плануються на вечірній час. У цьому випадку звичайний денний візаж, який ви наносите перед тим, як піти на роботу або навчання, не підходить. Вся справа в тому, що освітлення в приміщеннях у вечірній час значно відрізняється від денного світла, а отже, і легкий візаж на вас буде виглядати дещо інакше, ніж вдень. При штучному освітленні денний візаж виглядає занадто тьмяно, при цьому шкіра обличчя і зовсім здається блідою. Уникнути подібного зовнішнього вигляду допоможе вечірній візаж , який при нанесенні має деякі суттєві відмінності від денного.

Жіночі послуги

Замовити послуги для жінок

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Чоловічі послуги

Замовити послуги для чоловіків

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Дитячі послуги

Замовити послуги для дітей

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Купити
Назвіться:
Телефон:*
Назва товару:
×