Зачіски/Укладки

Зачіски/укладки

 Весільні, вечірні: Весілля, шкільний чи студентський випускний, день народження – всі ці події дійсно варті того, щоб ти почувалася найвродливішою, найпрекраснішою, найзвабливішою. І однозначно, зачіска завжди є одним із найважливіших аспектів для доповнення твого образу. Наші стилісти допоможуть тобі підібрати те, що зробить тебе неперевершеною на будь-якому святі чи заході, адже оригінальність, жіночність та вишуканість – це головні постулати наших майстрів. Будь найвродливішою нареченою, яскравою випускницею та елегантною іменинницею! А ми допоможемо тобі зробити будь-яке свято незабутнім. І пам‘ятай, найважливіший аксесуар – це посмішка. Але й чарівні кучері ніколи не будуть зайвими)

Плетіння: Напевно, ніхто не сперечатиметься, що заплетені коси – це не лише зручно, але й надзвичайно гарно. Вони стануть тобі у нагоді і в звичайний будній день, коли твоя душа просто захотіла чогось нового, і на свято, коли ти маєш вразити всіх своїм виглядом, і навіть перед активним тренуванням, після якого тобі треба залишатися охайною та доглянутою. Це дійсно швидкий та бюджетний спосіб завжди залишатися на висоті, які би незгоди не зустріли твою зачіску протягом дня.

Повсякденні: Ти бізнес-леді, відданий працівник чи просто зайнята мама? Якщо так, швидше за все, у тебе майже не вистачає часу на вигадування чогось нового, і твоя повсякдення зачіска закінчується на зав‘язуванні хвоста. Якщо ти попри все прагнеш залишатися доглянутою та жіночною, ми з радістю тобі допоможемо. Наш майстер швидко, якісно та недорого запропонує тобі вирішення проблеми нестачі часу і забезпечить тебе зачіскою за лічені хвилини. Стильно, швидко та якісно!

Жіночі послуги

Замовити послуги для жінок

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Чоловічі послуги

Замовити послуги для чоловіків

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Дитячі послуги

Замовити послуги для дітей

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Купити
Назвіться:
Телефон:*
Назва товару:
×