Манікюр і педикюр

Манікюр і педикюр

Обрізний: Нігті жінки – це показник її жіночності та вишуканості. Окрім довершеності образу, це також стосується твоєї особистої гігієни, адже навіть не нафарбовані, нігті повинні залишатися чистими та акуратно підпиленими. Вірним помічником у цьому для тебе стане класичний обрізний манікюр. Важливо робити його за допомогою професійного майстра, що зможе уникнути пошкодження нігтів, зараження грибковими та бактеріальними хворобами чи відслоювання шкіри та нігтів. Водночас, завдяки цьому ти зможеш позбутися навіть найгрубішої кутикули та шкіри навколо нігтя.

Апаратний манікюр та педикюр: Принцип апаратного манікюру від обрізного відрізняється лише тим, що зрізання кутикули відбувається за допомогою спеціального апарату, машинки, що відшліфовує нігтьову пластину та спилює зайву шкіру. Цей спосіб найкраще підходить для регулярного користування, для дуже загрубілої шкіри краще використовувати класичну обрізну техніку. Апарат виключає можливість травмування, є абсолютно безпечним та стерильним, а сама процедура достатньо швидка і делікатна.

Покриття гель-лаком: Покриття нігтів гель-лаком стало чи не найпопулярнішим нововведенням у сучасному світі моди. Всі переваги очевидні: якісне покриття, що тримається без відслоювання, стирання чи пошкодження близько місяця, попри всі купи посуду, що ти встигнеш перемити за цей час; можливість створення будь-якого дизайну, розпису та оформлення стразами; уникнення пошкодження нігтьової пластини, що дозволяє за певний час відростити ту довжину, про яку ви мріяли. Вартість процедури доступна кожному, а якість ви можете зрозуміти, лише перевіривши самі. Тому, ми на вас чекаємо!

Нарощення нігтів: Процедура нарощення нігтів є відомою та популярною вже не один десяток років. Це найкращий варіант для тих, хто хоче мати усе і відразу – гарні, доглянуті нігті будь-якої довжини лише за декілька годин. Безперечною перевагою є те, що ви можете експериментувати із розмірами, формою та кольором ледь чи не кожен день. Попри загальновідомі переконання про високий рівень травмування власних нігтів під нарощеними, наші майстри забезпечать тобі професійний догляд, що запобігатиме будь-якому пошкодженню.

Жіночі послуги

Замовити послуги для жінок

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Чоловічі послуги

Замовити послуги для чоловіків

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Дитячі послуги

Замовити послуги для дітей

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Купити
Назвіться:
Телефон:*
Назва товару:
×