Стрижки

Жіночі стрижки

Коротке: Зробити стильну стрижку на коротке волосся справа складна, але результат вартий будь-яких зусиль. Дійсно, короткі жіночі зачіски поєднують в собі практичну зручність та, водночас, модерність і неординарність. Це чудовий варіант для пошкодженого чи тонкого волосся, що покращує його вигляд та безперечно полегшує процес догляду.  Отож, якщо ти стильна сучасна жінка, що живе активним життям, але прагне завжди залишатися у тренді, наші стилісти завжди готові прийти тобі на допомогу.

Середнє: Спектр стрижок на середню довжину волосся широкий,  що робить твій вибір досить складним. Лише професіонал зможе правильно підібрати найкращий варіант, що підходить під твою форму обличчя, розмір очей та навіть тип фігури. Також варто пам‘ятати, що лише правильна техніка стрижки дозволить зберігати форму волосся навіть без укладки. Економте свій час, гроші та нерви – дозвольте потурбуватися про це нам.

Довге: Розкішне довге волосся говорить саме за себе – це вияв жіночності, привабливості та сексуальності. Але чим воно довше, тим важчим стає догляд за ним. З професійною косметикою, що використовують майстри салону сімейно краси «Бамбук», твоє волосся завжди сяятиме здоров‘ям, красою та гладенькою структурою, а регулярні процедури допоможуть зберегти довжину та доглянутість кіс, уникаючи січення кінчиків у подальшому.

Жіночі послуги

Замовити послуги для жінок

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Чоловічі послуги

Замовити послуги для чоловіків

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Дитячі послуги

Замовити послуги для дітей

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Купити
Назвіться:
Телефон:*
Назва товару:
×