Фарбування волосся

Фарбування волосся

 Омбре: Техніка фарбування омбре полягає у плавному переході-переливанні двох чи трьох відтінків близьких кольорів. Цей варіант чудово освіжає власний природний колір волосся, або оновлює попереднє фарбування. Результати, що можна досягти таким чином, варіюються, починаючи від природного ефекту «випаленого» волосся, закінчуючи поєднанням яскравих молодіжних кольорів, що ефектно виділить вас серед натовпу.

Тонування: характерною відзнакою тонування є те, що фарбник не проникає углиб структури волосся, а залишається на поверхні. Це чудовий варіант для тих, хто хоче швидко поміняти свій образ на кардинально новий, без ризику зіпсування структури та кольору волосся. Найкраще використовувати техніку тонування, коли ви не впевнені у правильності вибраного відтінку, переважно для затемнення.

Висвітлення коренів: Ця процедура є досить поширеною серед світловолосих представниць слабкої статі. Звісно, задля уникнення зайвого пошкодження волосся фарбою, а також з метою економії, якщо існуючий відтінок вас повністю задовольняє, найкращим методом боротьби з відрослими коренями волосся є їх висвітлення. Таким чином ви відновлюєте початковий вигляд ваших кіс, уникаючи повного фарбування.

Мілірування: Техніка мілірування волосся полягає у виділенні деяких пасм зачіски іншим відтінком чи кольором. Така процедура поширена серед охочих змінити свій образ, освіжити наявний колір (природний чи фарбований), що не наважуються на кардинальні зміни. Цим кольором найчастіше стає білий, у всіх його відтінках, адже світле відбиття не лише робить зачіску більш романтичною та вишуканою, але й зменшує видимість сивини.

Колорування: На відміну від мілірування, у процесі колорування майстер використовує декілька відтінків або кольорів для отримання  ефекту переливів на волоссі. Якщо ви не боїтеся експериментувати та прагнете різноманіття, ця техніка відкриває перед вами широке поле для досягнення ідеальної структури та кольору. Від близьких відтінків, до усіх кольорів райдуги – ми знайдемо те, що вам сподобається та пасуватиме.

 

Жіночі послуги

Замовити послуги для жінок

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Чоловічі послуги

Замовити послуги для чоловіків

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Дитячі послуги

Замовити послуги для дітей

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Купити
Назвіться:
Телефон:*
Назва товару:
×