Стрижки

Якщо вам здається, що чоловіча стрижка – справа проста, то ви, на жаль, помиляєтеся. Попри, переважно, коротку довжину волосся, вибрати правильний стиль, образ, зробити свою роботу якісно може лише професійний майстер. Сімейний салон краси Бамбук із радістю допоможе з цим кожному. Ми спробуємо підібрати твоєму коханому найкращий варіант, що задовольнив би всі ваші бажання. Приходьте та переконайтеся!

Класичні чоловічі стрижки – це варіанти з чіткими, рівними лініями і довжиною волосся, не перевищує 3-5 см. Зазвичай їх укладають максимально гладко, зачісуючи вгору або зробивши центральний проділ. Класичні зачіски завжди в моді і не потребують щоденного догляду. До них відносяться: їжачок, напівбокс, бокс, майданчик, канадка, британка та ін.

Модельні стрижки для чоловіків мають досить широке розмаїття. Навіть короткі стрижки під машинку, які вельми поширені тепер не так сильно приваблюють молодих людей. На сьогоднішній день найчастіше зустрічаються чоловічі модельні зачіски на короткому  або довгому волоссі, а також на основі середньої довжини.Чоловіча модельна стрижка – це ознака індивідуальності, тому і підхід до неї особливий. Тут необхідно враховувати тип волосся і форму обличчя, а крім цього, необхідно регулярно доглядати за пасмами і зберігати привабливий зовнішній вигляд.

 

Жіночі послуги

Замовити послуги для жінок

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Чоловічі послуги

Замовити послуги для чоловіків

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Дитячі послуги

Замовити послуги для дітей

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Купити
Назвіться:
Телефон:*
Назва товару:
×