Діамантова дермабразія

ByСалон Краси "Бамбук"

Діамантова дермабразія

Подивіться на свої дитячі фотографії і згадайте, як виглядала ваша шкіра у віці 6 років. Сьогодні все змінилося, чи не так? На обличчі помітний неприємний рельєф, виникають мімічні зморшки, та й колір його вже не такий рожевий і приємний, як у дитинстві. Чому ви сьогоднішня настільки відрізняєтеся від вас вчорашньої? Причина в особливостях функціонування шкіри.
Природа наділила шкірні покриви здатністю до оновлення. З віком верхні клітини епідермісу відмирають і залишаються шарами лежати на обличчі, створюючи той самий рельєф «дорослості», якого не може бути у маленьких дітей.
Cалон краси ”Бамбук” пропонує вам унікальну можливість вирішення цієї проблеми – метод діамантової дермабразії. Мікродермабразія (діамантове шліфування) – це мікро шліфування, тобто очищення обличчя від «мертвих» клітин за допомогою пілінга, що проводиться апаратом. Мікродермабразія сприяє омолодженню шкіри, вирівнюванню її рельєфа і стимулює її природнє відновлення.
В результаті мікро шліфування:
– покращується колір шкіри;
– звужуються пори;
– покращується загальний тонус шкіри;
– розгладжуються зморшки;
Одиничний сеанс мікрошліфування сприяє повному оновленню шкіри, а повний курс позбавить від вугрових рубців, великих пігментних плям і навіть шрамів. 64327ae1dfc13b04b9f12afce370aea9d39d7bbd3d622c917epimgpsh_fullsize_distrОтримайте перемогу над часом, підкресліть молодість вашої душі у нашому салоні! Приємна, затишна атмосфера, задушевна музика і присмак кави на губах дозволить вам поринути у справжній світ блаженства та краси!

About the author

Салон Краси "Бамбук" administrator

Жіночі послуги

Замовити послуги для жінок

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Чоловічі послуги

Замовити послуги для чоловіків

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Дитячі послуги

Замовити послуги для дітей

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Купити
Назвіться:
Телефон:*
Назва товару:
×