Антицелюлітна програма

ByСалон Краси "Бамбук"

Антицелюлітна програма

Зовсім нещодавно тобі було 22-23 роки, ти була струнка, весела, безтурботна і з великою надією на майбутнє. Саме в таку тебе закохався твій чоловік! Їжа тоді була для тебе лише необхідністю. Пройшло 6-10 років. Ти вже мама. За ці роки ти набула досвіду, відчула щастя материнства, пережила багато позитивних і негативних моментів. Ти йшла своїм шляхом інколи так само весело і безтурботно як в 22, а інколи з тяжкою ношею на душі. Але саме неприємне, що за ці роки додалось ще дещо… це КІЛОГРАМИ! Спочатку ти була вагітна і «їла за двох», потім народила, годувала грудьми і їла «щоб молоко було поживним», потім віддала дитину в садок і їла, бо вже звикла їсти. Результат: лишні 5-10 кг! Припиняй цю тенденцію, поки ще можна щось зробити! Адже зайва вага – це не тільки неестетично, а і шкідливо для організму!
Сімейний салон краси «Бамбук» спеціалізується на потужних і дієвих антицелюлітних програмах і програмах для втрати ваги. Ми пропонуємо тобі пройти такий курс, я який входить ручний антицелюлітний масаж, вакуумний масаж, медовий масаж, кавітація (розщеплення жирів ультразвуком), РФ-ліфтинг (апаратна підтяжка шкіри), все це супроводжується потужними антицелюлітними обгортаннями в термоковдрі. А під час сеансу наш спеціаліст нагадає тобі про твоє ставлення до їжі тоді, коли ти важила як пір!їнка і виправить твоє теперішнє ставлення.
Отож, приходь в сімейний салон краси «Бамбук» на антицелюлітну програму і ми допоможемо тобі позбутися всього зайвого: кілограмів, поганого настрою, дряблої шкіри. Проходь свій шлях і будь стрункою, веселою, безтурботною і з надією на майбутнє, ніби тобі знову 22! Адже, такою тебе покохав твій чоловік?!

About the author

Салон Краси "Бамбук" administrator

Жіночі послуги

Замовити послуги для жінок

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Чоловічі послуги

Замовити послуги для чоловіків

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Дитячі послуги

Замовити послуги для дітей

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Купити
Назвіться:
Телефон:*
Назва товару:
×