Косметолог Луцьк

Косметологічні послуги в Луцьку мають проводитися тільки кваліфікованими косметологами з медичною освітою, які постійно підвищують свій професійний рівень, освоюють нові методики поліпшення якості шкіри. Краса та здоров’я – головний принцип, яким керується косметолог Луцьк у нашому салоні краси Бамбук, підбираючи індивідуально для кожного максимально результативні для нього косметичні процедури.

Сучасна косметологія Луцьк і естетична медицина мають в своєму розпорядженні потужні інструменти для вирішення багатьох проблем із зовнішністю і усунення слідів вікових змін шкіри. У відділенні косметології обличчя і тіла доступні найновіші технології омолодження, корекції обличчя і тіла, які ввібрали в себе передові наукові досягнення. Ми використовуємо:

 • Інноваційне обладнання, яке дозволяє виправляти видимі дефекти шкіри.
 • Безпечні і сертифіковані препарати, які не викликають алергії і забезпечують високу ефективність процедур.
 • Успішний досвід своїх фахівців, які практикують найновіші методи косметології.

У відділенні естетичної медицини в Луцьку можна зробити контурну пластику, провести корекцію губ Луцьк, підборіддя, лоба, зони декольте. Крім того, ми використовуємо наступні сучасні методи косметології обличчя та тіла, що дозволяють досягати досконалої зовнішності.

По-перше, ми застосовуємо малоінвазивні технології, які стали вигідною альтернативою пластичної хірургії. По-друге, більшість проведених процедур не вимагають знеболення. Але насамперед можна вказати, що після процедур на тілі не залишається шрамів, порізів або сильних набряків, тому ефект корекції і омолодження помітний практично відразу.

Все нове, що з’являється щодня в світі косметичних послуг Луцьк ми відстежуємо, вивчаємо досвід застосування таких методик у зарубіжних колег. Так за десятиліття своєї роботи ми накопичили цілий перелік процедур, які роками залишаються незмінними – так звана, класика косметології. Багато з цих методик вже давно вдосконалені в нашому косметологічному центрі. Частина з них була з’єднана з іншими для досягнення максимального результату.

Серед основних процедур, які пропонує наша клініка, найбільш затребуваними є:

 • радіочастотний RF-ліфтинг;
 • лазерна біоревіталізація особи;
 • ін’єкційні методики;
 • видалення небажаного волосяного покриву (лазерна епіляція волосся);
 • процедури лазерного омолодження;
 • терапевтична косметологія Луцьк;
 • боротьба з жировими відкладеннями і целюлітом;
 • чистка шкіри Луцьк за допомогою ультразвуку;
 • контурна пластика (збільшення обсягу скул і губ).

У програмі догляду вводяться найновіші косметичні засоби, які довели свою перевагу перед засобами попередніх поколінь. А часто, ми використовуємо засіб, який не підводить лікаря в лікуванні певної проблеми вже десять років. Тоді віддавати данину моді і міняти її на безцінний досвід лікарі вважають неприпустимим легковажністю. Адже головне в косметології Луцьк – здоров’я пацієнта, його краса і безпека.

Жіночі послуги

Замовити послуги для жінок

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Чоловічі послуги

Замовити послуги для чоловіків

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Дитячі послуги

Замовити послуги для дітей

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Купити
Назвіться:
Телефон:*
Назва товару:
×