Антицелюлітний масаж Луцьк

Антицелюлітний масаж в Луцьку (баночний, ручний і апаратний). Комплексні антицелюлітні програми для корекції фігури в салоні Bambuk Луцьк.

Антицелюлітний масаж Луцьк у салоні краси

Салон Бамбук запрошує пройти курс антицелюлітного масажу. До ваших послуг:

  1. кваліфіковані фахівці, які готові підібрати для вас індивідуальні програми корекції фігури;
  2. досвідчені масажисти, які володіють ефективними методиками антицелюлітного масажу;
  3. обладнання для проведення апаратного масажу;
  4. спеціальні масажні кабінети і зручні масажні столи;
  5. затишна «зона комфорту» для відновлення після сеансу масажу.

Діють спеціальні пропозиції для постійних відвідувачів нашого салону. Незалежно від того, чи є ви завсідником нашого салону або прийшли вперше, ви завжди отримуєте максимальну увагу і преміум-обслуговування.

Целюліт – косметичний дефект або природний процес розвитку жіночого організму

антицілюлітний масаж луцькАнтицелюлітний масаж Луцьк показаний в разі структурних змін шару підшкірно-жирової клітковини в області сідниць, живота і стегон. Природа «нагородила» такими перетвореннями в фігурі виключно жінок, яких для успішного виношування потомства вона ж і «обернула» в цей нещасливий шар жирової тканини. Під впливом гормональних зрушень в організмі, порушення обміну речовин, вікових особливостей або внаслідок генетичної схильності у кожної з представниць прекрасної статі підшкірно-жирова клітковина поводиться по-різному і целюліт проявляється в різному ступені.

Антицелюлітна програма – записатись в Луцьку

Найчастіше проблема появи целюліту – це проблема косметичного і психологічного характеру, але бувають випадки, коли утворилася фіброзна тканину негативно відбивається на здоров’ї і сприяє погіршенню мікроциркуляції, аж до застійних явищ. Тоді втручання медичних працівників просто необхідно, а ось на ранніх стадіях буває достатньо тільки профілактичних заходів – антицелюлітного масажу, обгортань, збалансованого харчування, антистресових аромаванн в спа салоні, регулярної фізичної активності та інших процедур.

Офіційна медицина не використовує термін «целюліт», так як він невірно трактує процеси, які відбуваються в тканини, вважаючи за краще визначення «ліпосклероз» або «ліподистрофія», але багатьом російським дівчатам і жінкам від цього не легше. У гонитві за модельними стандартами, вони катують себе голодуванням, що в свою чергу якраз і сприяють порушенню обміну речовин і водно-сольового обміну. Гра з вагою чревата появою нових целлюлітних відкладень.

В процесі курсу антицелюлітного масажу, ми даємо детальну інформацію про причини появи і розвитку целюліту в кожному конкретному випадку, допомагаємо налагодити здорове і раціональне харчування, повертаємо впевненість в собі і позбавляємо від стресів, пов’язаних із занепокоєнням з приводу «цього огидного жиру».

Луцьк антицелюлітний масаж: методики, техніки і засоби

Для лікування целюліту розроблено кілька сучасних підходів. Практикують апаратні методики, процедури з використанням професійних лікарських засобів, натуральних препаратів і косметики. Найкращий ефект дають мануальні техніки, в поєднанні з косметичними засобами.

Ручний антицелюлітний масаж впливає на глибокі шари підшкірного жиру, покращує кровообіг в проблемних зонах, відновлює мікроциркуляцію і лимфоток. У деяких випадках варто посилити ефект антицелюлітного масажу лімфодренажний процедурами для посилення відтоку лімфи.

Ручний антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж у Луцьку має локальну спрямованість і задіє тільки зони з вираженим косметичним дефектом. У разі, якщо целюліт захопив не тільки традиційні зони: стегна, живіт і сідниці, а й внутрішню поверхню плеча або спину, то масаж виконується з чергуванням цих зон. Підсилює ефект антицелюлітного масажу і сприяють посиленню кровоообігу методики рефлексотерапії для проблемних зон.

Апаратний антицелюлітний масаж виконується за допомогою спеціальних пристосувань і устаткування. Це може бути роликовий кушетка, пресотерапія або масаж стисненим повітрям, вібраційні прилади, які закріплюються на певних ділянках тіла.

Апаратний антицелюлітний масаж в місті Луцьк

Антицелюлітний масаж банками можна виконувати навіть в домашніх умовах. Але потрібно вміти правильно користуватися спеціальними масажними вакуумними банками. В іншому випадку на додачу до апельсинової кірки можна заробити ще синці. Необхідно контролювати силу натиску, виконувати руху строго по масажних лініях і в правильній послідовності чергувати і регулювати ступінь впливу на кожну зону.

Зверніть увагу: антицелюлітний масаж – процедура, яка може викликати хворобливі відчуття у людей з чутливою шкірою. Пов’язано це з тим, що масажист змушений інтенсивно опрацьовувати глибокі шари шкіри, відновлюючи в них кровообіг. Але в результаті вдається значно поліпшити еластичність шкіри, знизити кількість і змінити якість «апельсинової кірки», відновити мікроциркуляцію в проблемних місцях і підвищити вміст колагену.

Отримати більш детальну консультацію з приводу користі, показань і протипоказань до антицелюлітного масажу ви завжди можете в нашому салоні. Ми готові розробити комплексну програму для корекції фігури і профілактики розвитку целюліту.

Приходьте, ми будемо раді бачити вас в нашому салоні і постараємося бути вам максимально корисними!»
Салон краси Бамбук Луцьк»  м. Луцьк
  вул. Травнева, 2а

Жіночі послуги

Замовити послуги для жінок

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Чоловічі послуги

Замовити послуги для чоловіків

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Дитячі послуги

Замовити послуги для дітей

Назвіться:*
Телефон:*
-
Послуги:
Виберіть дату:
Зручний час:
 : 
×
Купити
Назвіться:
Телефон:*
Назва товару:
×